Pisk Białego Orła - Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

Pisk białego orła - tak zatytułowany był spektakl, który uczniowie klasy ósmej zaprezentowali, aby upamiętnić 104 rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Ten występ - powiedzieli na końcu - to nasz hołd dla tych wszystkich, którzy trudzili się, bardzo często poświęcili własne życie, abyśmy mogli żyć i uczyć się w wolnym kraju. Była to także lekcja i świadectwo patriotyzmu dla młodszych koleżanek i kolegów.
Panu Bogdanowi Jabłońskiemu dziękujemy za wspaniałe przygotowanie młodzieży, a uczniom klasy ósmej za zaangażowanie w występ. Na zakończenie akademii wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły odśpiewali hymn narodowy, tym samym kolejny raz biorąc udział w akcji Szkoła do hymnu.
Dzięki projektowi #LaboratoriaPrzyszłości w realizacji akademii użyty został sprzęt nagłaśniający, aparat oraz kamera.