Szkolny teatrzyk
Sztuka opowiadania historii za pomocą ilustrowanych kart, czyli japoński teatrzyk Kamishibai, zagościła w Szkole Podstawowej w Januszowej. To wyjątkowe wydarzenie pozwoliło uczniom przenieść się w świat legend i wyobraźni.
Karolina i Agnieszka oraz Natalka, Tosia i Zuza przygotowały dla młodszych kolegów i koleżanek niezwykłe przedstawienie – legendę o powstaniu Pustyni Błędowskiej. Dzięki pięknie ilustrowanym kartom i zaangażowaniu młodych artystek opowieść stała się jeszcze bardziej interesująca i pełna emocji.
Karty oraz scenariusz zostały przygotowane w ramach wolontariatu bibliotecznego przez Karolinę Kanię. To wspaniały przykład na to, jak uczniowie mogą rozwijać swoje pasje, dzielić się talentami i wspólnie tworzyć inspirujące inicjatywy dla całej społeczności szkolnej.

/SPJanuszowa/SkrytkaESP 



